Hallitus 2018

Siitari-Salonoja
Johanna Siitari. Taustalla Hannu Salonoja

Yhdistyksen hallitus 2018 Logo

Johanna Siitari            puheenjohtaja    johanna.siitari@pori.fi

Pekka Salonen              varapuheenjohtaja   pekkatapio.salonen@gmail.com

Taina Vehmanen        taina.vehmanen@elisanet.fi

Matti Laakso                matti.laakso@edupori.fi

Nea Tarvainen             neatarvainen@outlook.com

Jussi Koskinen            sihteeri, nettisivut   jussivkoskinen1001@gmail.com

Markku Salminen     ms@pp.inet.fi

Lasse Talasma             lasse.talasma@elisanet.fi

Antti Kokkila               antti.kokkila@prizz.fi

Timo Niinisalo         timo.niinisalo@kokemaki.fi

 

Hallituksen kokouksiin osallistuvat myös:

Jarkko Kivelä                    Porin Lyseon lukion rehtori

Aki Kerminen                    Porin Lyseon koulun rehtori

Anne-Maj Eskelinen     aikuislukion rehtori

Erkki Lod                             perinnetoimikunta, pj

Seppo Sipiläinen             perinnetoimikunta

Raimo Kostensalo          perinnetoimikunta

Risto Ennekari                  Palmusunnuntain kerho